SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

SOFFA, rokokostil, 1900-tal.
194682. SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor. Längd ca 185 cm.

Slitage. Lösa sittdynor med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896