GOLVLAMPA, skärm med Sigvard Bernadottes "Virrvarr" mönster, Sassabrassa, 2000-tal.

194630. GOLVLAMPA, skärm med Sigvard Bernadottes "Virrvarr" mönster, Sassabrassa, 2000-tal.

Höjd 155 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 155 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 036