TRYCK, ett par, skurna och svartmålade ramar, 1800-1900-tal.

194569. TRYCK, ett par, skurna och svartmålade ramar, 1800-1900-tal.

Mått med ram, 52 x 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram, 52 x 63 cm.

Slitage.

Antal besök: 442