TEMPEL, Kina, 1900-talets första hälft.

1945643. TEMPEL, Kina, 1900-talets första hälft.

Skuren och förgylld reliefdekor med figurscener. Höjd 24,5, 38,5x18 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 509