PIEDESTAL, nyrennäsansstil, Italien, 1900-tal.

194544. PIEDESTAL, nyrennäsansstil, Italien, 1900-tal.

Vitmålad metall med 3 hyllplan. Höjd 72 cm.

Slitage. Något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något ranglig.

Antal besök: 964