MOCCASERVIS, 29 delar, porslin, "Black Victoria", Crown Staffordshire, England.

194541. MOCCASERVIS, 29 delar, porslin, "Black Victoria", Crown Staffordshire, England.

10 st moccakoppar, höjd 6cm.
9 st kaffefat, diameter 12,5cm.
8 st assietter, diameter 16,2 cm.
1 st gräddkanna, höjd 7,8 cm.
1st sockerskål, höjd 5,2 cm.

Lättare bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st moccakoppar, höjd 6cm.
1 st gräddkanna, höjd 7,8 cm.
1st sockerskål, höjd 5,2 cm.

Lättare bruksslitage, repor.

Antal besök: 988