VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

194527. VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Grönmålat med blomsterdekor. Inrett med lådor. Längd 68, bredd 27, höjd 81 cm.

Slitage, smärre skador, renoverat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 221