Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Övriga metallföremål
FAT, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.
194492. FAT, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.
Längd 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 23 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
707