MATSALSMÖBEL, 5 delar, omkring 1900-talets mitt.

194477. MATSALSMÖBEL, 5 delar, omkring 1900-talets mitt.

Teakbord 100x100, höjd 73, iläggsskiva 35 cm.
4 stolar av lövträ höjd 85 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 745