MATSALSSKÅP, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

194434. MATSALSSKÅP, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Längd 150 cm. Bredd 53.5 cm. Höjd 170.5 cm.
Skuren dekor med mässingbeslag.
Delbart med vitrindel.

Renoverat och kompletterat.
Ytslitage, repor och stötmärken. Smärre torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delbart med vitrindel.

Renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 658