194434. MATSALSSKÅP, ek, jugend, 1900-talets första hälft.
Längd 150 cm. Bredd 53.5 cm. Höjd 170.5 cm.
Skuren dekor med mässingbeslag.
Delbart med vitrindel.
Renoverat och kompletterat.
Ytslitage, repor och stötmärken. Smärre torrsprickor.
Nyckel/nycklar finns.