STAFFAN NIHLÉN. Trappgången. Olja på duk. Signerad S Nihlén och dat -78.

19442. STAFFAN NIHLÉN. Trappgången. Olja på duk. Signerad S Nihlén och dat -78.

54 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 30 cm.

Antal besök: 1 801