FÖRRÄTTSTALLRIKAR 6 stycken Arabia Finland.

1944295. FÖRRÄTTSTALLRIKAR 6 stycken Arabia Finland.

diameter 23cm.

Bruksslitage, någon tallrik med små nagg.

diameter 23cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Höör, Sverige
Placering
sal 4 sektion 3
Antal besök: 23

Andra intressanta föremål