194389. SKRIVBORDSUPPSATS 3 delat, tenn, Nordiska Juvelaktiebolaget samt VÄGGDEKOR.
Skrivbordsuppsats, 3 delar, tenn, Nordiska Juvelaktiebolaget. Längd ca 11 - 27,5 cm.
Väggdekor i form av träskuret djurhuvud, bredd ca 31 cm.
Slitage, bucklor. Delar till skrivbordsuppsats saknas. Lagning på väggdekor.