KANDELABRAR 2 st samt LJUSSTAKE, renhorn, 1900/2000-tal.

194370. KANDELABRAR 2 st samt LJUSSTAKE, renhorn, 1900/2000-tal.

En kandelaber märkt Vålådalen.
Högsta höjd ca 19 cm.

Slitage. Ett hänge på ljusstaken saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 19 cm.

Antal besök: 518