TOM KRESTESEN. Båt på stranden. Färglitografi. Signeradoch dat -80. 45/150.

19437. TOM KRESTESEN. Båt på stranden. Färglitografi. Signeradoch dat -80. 45/150.

60 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 45 cm.

Antal besök: 846