KAI CHRISTENSEN. Stilleben och lantliga hus. Oljor på pannå/Färglitografi. 3 st. Signerade.
194347. KAI CHRISTENSEN. Stilleben och lantliga hus. Oljor på pannå/Färglitografi. 3 st. Signerade.
Färglitografi, Stilleben med vas och fat, 53,5x33,5 cm,
otydligt signerad
Olja på pannå, Lantligt hus, 37,5x55 cm,
signerad K Christensen
Olja på pannå, Hus i skymning, 40x60,5 cm,
signerad K Christensen.
otydligt signerad
signerad K Christensen
signerad K Christensen.