1943297. Playmobil bunt.
1943297. Playmobil bunt.
Playmobil bunt;
En kollektion bestående av olika lösa Playmobil-leksaker och originalförpackningar:
4240 Egyptisk pyramid,
4242 Sfinx med mumie gömställe,
4244 egyptisk vagn,
4245 egyptiska soldater,
4802 snäckskal med kanon.
Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, såsom repor eller stötar.
Playmobil bunt;
4240 Egyptisk pyramid,
4244 egyptisk vagn,
4245 egyptiska soldater,
4802 snäckskal med kanon.