Playmobil bunt.

Playmobil bunt.
1943297. Playmobil bunt.

Playmobil bunt;
En kollektion bestående av olika lösa Playmobil-leksaker och originalförpackningar:
4240 Egyptisk pyramid,
4242 Sfinx med mumie gömställe,
4244 egyptisk vagn,
4245 egyptiska soldater,
4802 snäckskal med kanon.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, såsom repor eller stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!
1943297. Playmobil bunt.

Playmobil bunt;
4240 Egyptisk pyramid,
4244 egyptisk vagn,
4245 egyptiska soldater,
4802 snäckskal med kanon.

Antal besök: 1 309