GLASSERVIS, 67 delar, Elis Bergh Kosta.

194313. GLASSERVIS, 67 delar, Elis Bergh Kosta.

11 vinglas, höjd ca 12,5 cm.
12 sherryglas, höjd ca 7,5 cm.
13 likörglas, höjd 6 cm.
12 snapsglas, höjd 9,5 cm.
12 selterglas, höjd 8,5 cm.
7 grogg-/ölglas, höjd 13 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vinglas, höjd ca 12,5 cm.
13 likörglas, höjd 6 cm.
12 snapsglas, höjd 9,5 cm.
12 selterglas, höjd 8,5 cm.
7 grogg-/ölglas, höjd 13 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 3 388