11 vinglas, höjd ca 12,5 cm.
12 sherryglas, höjd ca 7,5 cm.
13 likörglas, höjd 6 cm.
12 snapsglas, höjd 9,5 cm.
12 selterglas, höjd 8,5 cm.
7 grogg-/ölglas, höjd 13 cm.
Bruksslitage, nagg.
11 vinglas, höjd ca 12,5 cm.
13 likörglas, höjd 6 cm.
12 snapsglas, höjd 9,5 cm.
12 selterglas, höjd 8,5 cm.
7 grogg-/ölglas, höjd 13 cm.
Bruksslitage, nagg.