LUIS AMOR. Ibicencas.

LUIS AMOR. Ibicencas.
1943026. LUIS AMOR. Ibicencas.

Bläckteckning på papper
Signerad, belägen i Ibiza och daterad 1977
40x30 cm.

I gott skick. Rester av lim på baksidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläckteckning på papper
40x30 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 259