KARMSTOL, senbarock, 1700-tal.

1942829. KARMSTOL, senbarock, 1700-tal.

Genomburten balusterformad ryggbricka. Svängda armlän. Läderklädd sist. På hjultrissor. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad och kompletterad. Sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454