SOFFA, Karl Johan, 1800-talets slut.

19420. SOFFA, Karl Johan, 1800-talets slut.

Med tagelmadrass, längd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tagelmadrass, längd.

Bruksslitage.

Antal besök: 958