SKÅL, glas, Michael Bang, Holmegaard "Palet", Danmark.

1942057. SKÅL, glas, Michael Bang, Holmegaard "Palet", Danmark.

Höjd 10 cm. Övre diameter 16 cm. Osignerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 265