SMYCKEN, Armband.

SMYCKEN, Armband.
194190. SMYCKEN, Armband.

Armband med stenar, stämplat i silver. samt 3 st broscher,2 st med stenar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
194190. SMYCKEN, Armband.

Åldersslitage.

Antal besök: 978