SLAGBORD, ek, 1900-tal.

SLAGBORD, ek, 1900-tal.
19418. SLAGBORD, ek, 1900-tal.

Utfällt mått längd 128, bredd 91, höjd 75 cm.

Slitage, sprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor, fläckar.

Antal besök: 910