4 st silverskedar, stämplade 838, 800, 825
2 par manchettknappar varav ett par i svenskt silver,stämplat 335
Medföljer,
1 st sked i nysilver, 2 st skedar i rostfritt
Ett femtiotal pins, munspel av märket Mississippi harmonica CO. i originalkartong
Totalvikt silver, ca 40 gram.
Bruksskick.
Medföljer,
Totalvikt silver, ca 40 gram.
Bruksskick.