BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

194135. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Längd 62 bredd 34 höjd ca 70 cm.

Slitage, stötmärken , enstaka mindre avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 411