TAKAMPEL. Alabaster. 1930-tal.

194115. TAKAMPEL. Alabaster. 1930-tal.

Bärnstens färgad alabaster. Dekor av löv.
Höjd, inklusive upphängning: ca 52 cm.
Diameter 40 cm.
3 ljuspunkter.

El ej testad.
Liten naturspricka.
Slitage och smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm.
3 ljuspunkter.

El ej testad.
Liten naturspricka.
Slitage och smärre nagg.

Antal besök: 647