THEODOR JÖNSSONS HÄRADSDRÄKT (BARA HÄRAD).

1940997. THEODOR JÖNSSONS HÄRADSDRÄKT (BARA HÄRAD).

Medföljer strumpor, skor och extra krage.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Något bruksslitage.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Något bruksslitage.

Tema

Antal besök: 1 263