PETER ADOLF PERSSON. Landskap med vattenfall, olja på duk, signerad.

194051. PETER ADOLF PERSSON. Landskap med vattenfall, olja på duk, signerad.

80 x 55 cm.

Något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 55 cm.

Något fläckig.

Antal besök: 1 559