PARTI SILVER, mestadels skedar. 1800/1900-tal.

193997. PARTI SILVER, mestadels skedar. 1800/1900-tal.

Bestående bland annat av:
10 teskedar stämplade THP 1897, längd 13 cm.
6 kaffeskedar stämplade MEMA, längd ca 11 cm.
Vikt ca 340 gram.

Slitage, gravyrer. Enstaka delar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående bland annat av:
Vikt ca 340 gram.

Antal besök: 755