NISSAN ENGEL. "Verone", färglitografi, signerad och numrerad 36/150.

193986. NISSAN ENGEL. "Verone", färglitografi, signerad och numrerad 36/150.

Bildyta 20 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 20 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 323