LENNART JIRLOW. Kock med fasaner, färglitografi, signerad och numrerad 34/285, Mourlot.

193973. LENNART JIRLOW. Kock med fasaner, färglitografi, signerad och numrerad 34/285, Mourlot.

Bildyta 38 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 38 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 2 500