SÖDERBERG DESIGN. matbord, "Neb", skiva i svartlackerad ek, svartlackerad benställning.

1939280. SÖDERBERG DESIGN. matbord, "Neb", skiva i svartlackerad ek, svartlackerad benställning.

Diameter 80 cm, höjd ca 72 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 663