PALL med förvaringsutrymme, brunsvart skinn, 2000-tal.

19388. PALL med förvaringsutrymme, brunsvart skinn, 2000-tal.

Längd 120, bredd ca 44m höjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 921