TAKPLAFOND och VÄGGUR, 2 st samt SPEGEL, empirestil, 1900-tal.

193824. TAKPLAFOND och VÄGGUR, 2 st samt SPEGEL, empirestil, 1900-tal.

Plafond, behängd med prismor.
Väggur, träfodral.

Slitage, skador, smuts, lukt. Bakstycke saknas på runt ur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plafond, behängd med prismor.
Väggur, träfodral.

Antal besök: 566