SIDEBOARD, 1960-tal, "Korsör", IKEA, teak.

1937870. SIDEBOARD, 1960-tal, "Korsör", IKEA, teak.

Två skjutdörrar, invändigt inrett med ett hyllplan i vardera skåp, 4 lådor, höjd ca 77, 183x42 cm.

Slitage, mindre fanerbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882