Fickur av märket omega i silver med intakt glas och uppdragskrona
Vi emaljerad urtavla med latinska numerärer och separat sekundfönster
Cisellerad ytterboett insida stämplad Omega 0,800
Boettnummer 3256683
Boettens insida stämplad Omega, Grand Prix paris 1900.
Bruksskick med repat glas
Ej funktionstestad.
Boettnummer 3256683
Bruksskick med repat glas
Ej funktionstestad.