SKARABÉ, sten, sannolikt Egypten, 18/1900-tal.

1937393. SKARABÉ, sten, sannolikt Egypten, 18/1900-tal.

höjd 6 cm, längd 12 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 6 cm, längd 12 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 347