CAMILLE MÜLLER. Stilleben.

CAMILLE MÜLLER. Stilleben.
1937189. CAMILLE MÜLLER. Stilleben.

Olja på duk
Signerad och daterad 1877
27 x 35 cm.

Senaste lack och rengöring.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1877
27 x 35 cm.

Senaste lack och rengöring.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 532