KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

193696. KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

Längd 45-106, bredd 87, höjd 74 cm.

Slitage samt träskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt träskada.

Antal besök: 612