SERVIS, 56 delar, Rörstrand.

SERVIS, 56 delar, Rörstrand.
1936826. SERVIS, 56 delar, Rörstrand.

12 st djupa,diameter 24 cm
11 st tallrikar 24,5 cm
11 st fat diameter 21 cm
12 st assietter diameter 18 cm
8 st uppläggningsfat/skålar längd 23-38 cm
1 st kanna
1 st såsskål.

Bruksslitage, något nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st djupa,diameter 24 cm
11 st tallrikar 24,5 cm
11 st fat diameter 21 cm
1 st kanna
1 st såsskål.

Antal besök: 692