BORD OCH 8 STOLAR, 1900-tal.

193642. BORD OCH 8 STOLAR, 1900-tal.

Bordet brickmärkt Nordiska Kompaniet, längd 142 cm samt 2 iläggskivor 2 x 50 cm, bredd 105 cm, höjd 75 cm, 6 stolar och 2 karmstolar rokokostil.

Bordet med slitage, stolar något solkiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 161