ARMBANDSUR, guld på stål, bl.a. Zenit.1900-talets mitt.

193618. ARMBANDSUR, guld på stål, bl.a. Zenit.1900-talets mitt.

Dam och herrur. Damur, Siduna, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, töjbart armband, diameter 25 mm, vikt 30 gram. Herrur, Zenith, manuell, datum, plexiglas, töjbar armband, diameter 36 mm, vikt 60 gram.

Slitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Märken.

Antal besök: 1 761