EINAR FORSETH. Skiss till kyrkofönster, signerad och daterad 1964.

19360. EINAR FORSETH. Skiss till kyrkofönster, signerad och daterad 1964.

Enligt påskrift skiss till kyrka i New Jersy, 44 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Forseth (1892–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Einar Forseth (1892–1988)

Antal besök: 830