BYRÅ, NK Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

193597. BYRÅ, NK Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Märkt med plakett, beslag av mässing.
Längd 90, bredd 45, höjd 109 cm.

Slitage, fanerskador, stötmärken, fläckar, repor.
Två lösa fanerbitar finns men dom täcker ej alla skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 325