TONY ROBERT-FLEURY. Damporträtt, olja på pannå, signerad.

193590. TONY ROBERT-FLEURY. Damporträtt, olja på pannå, signerad.

35 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 27 cm.

Antal besök: 2 658