BORDSSKIVA, sten. Diameter ca 120 cm.

1935621. BORDSSKIVA, sten. Diameter ca 120 cm.

Tjocklek ca 2 cm.

Slitage, märken, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tjocklek ca 2 cm.

Slitage, märken, mindre nagg.

Antal besök: 2 707