RITNINGAR, 22 st, industri, Birger Nordfeldt, 1800-talets slut.

193560. RITNINGAR, 22 st, industri, Birger Nordfeldt, 1800-talets slut.

På kraftigt papper. Varierande storlekar, som störst ca 65 x 51 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 578