TAKLAMPA, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft.

193543. TAKLAMPA, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Lackerad metall. Glasreliefer i klarglas och bruntonat glas. 2 ljuspunkter. Längd 48 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 225