BJARNE MAURITZ LARSEN. Olja på duk. Motiv över Sunnmöre Norge. Signerad Bj Mauritz L.

193510. BJARNE MAURITZ LARSEN. Olja på duk. Motiv över Sunnmöre Norge. Signerad Bj Mauritz L.

58x78 cm.

Bruksskick.
Sitter löst i ram.
Ram något skavd.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x78 cm.

Bruksskick.
Sitter löst i ram.
Ram något skavd.

Antal besök: 6 639